Shop Mobile More Submit  Join Login
Bullet; Red PROSZĘ ZMNIEJSZYĆ WIDOK W PRZEGLĄDARCE (CTRL + -) DLA LEPSZEGO WIDZENIA / PLEASE ZOOM OUT YOUR VIEW IN YOUR BROWSER (CTRL + -) FOR BETTER VIEW Bullet; Red
THANK YOU! ^^

"A ty walcz! Za zwycięstwo w bitwie tej
A ty walcz! Niechaj wroga płynie krew
A ty walcz! Zmień na złoto życie swe
Kiedy zginiesz na dnie morza znajdziesz się"


*****

Witam państwa przeserdecznie z tą dość sporawą "animacją" (cudzysłowie, bo to do prawdziwych animacji się nie umywa ^^;).

Praca, którą widzicie przedstawia Edwarda Kenwaya z giercy Assassin's Creed 4. Powód narysowania pracy był prosty - jako posiadacz PC nie mam jeszcze możliwości pogrania w tą, jak mniemam, epicką grę. Sama postać Edwarda szalenie mi się spodobała (no i kto nie lubi piratów :D), toteż dla rozluźnienia nerwów postanowiłam sobie narysować tego niesamowitego bohatera.

Pomysł na rysunek powstał bardzo szybko. Miałam w zamiarze narysować Edwarda w akcji, najlepiej abordażu. Rysunek powstał szybko, lecz co się działo w miedzy czasie można określić słowem "kosmos". Zachęcona jedną animacją deszczu postanowiłam ustawić ją w swojej pracy, z racji tego, że ostatnio bawię się we Flashu. Czegoś jednak brakowało... Bardzo szybko do pracy doszła szanta Róży wiatrów - "A ty walcz!", którą słyszycie w tle :)

Wiem, że praca jest za duża, że rozciąga ekran i w ogóle. Nie miałam jednak już sił na zmniejszanie wszystkich klatek od początku, toteż obiecuje, że następne będą pasować :D Zdaję sobie sprawę, że deszcz nie jest jeszcze tak płynny i szybki jak być powinien, ale mam nadzieję, że mimo to praca Wam się choć trochę podoba! To początek moich eksperymentów z Flashem, więc liczę, że rozwinę się jakoś w tym kierunku.
Dziękuję ślicznie za zajrzenie do tej pracy ^^

*****

I welcome You my dears with this a bit huge "animation" (with quotation marks because to true animations it is like dust ^^;)

Work You see presents captain Edward Kenway from Assassin's Creed 4. Reason to draw this work was simple - as PC owner I don't have a chance to play in this, I suppose, great game. I adore Edward so much from trailers (and who doesn't love pirates! :D), so to make my heart warmer I decided to draw this awesome hero.

Idea for drawing came really quickly. I decided to draw Edward in action, especially boarding. I created work really fast but in the middle of work there was madness. I was encouraged by one of rain's animation so I tried to put it in my work, because I'm playing in Flash now. Something was missing, still... Really quickly to my drawing came a polish sea shanty Róża Wiatrów - "A ty walcz!", You can hear in background. It is a song about fighting and boarding, changing life for gold, dangerous life of pirate and many more :)

I know that work is big, making screen huge and everything. I didn't have time to changing all frames to smaller versions, but I promise that next works will be fine :D I know that rain isn't as good, smooth and fast as it should be, but I hope that You will like this work a bit! This is my another experiment in Flash, so I hope some day I will create something awesome!

Thank You so much for looking at this work! ^^

*****

Edward Kenway, Assassin's Creed 4 - UBISOFT
"A ty walcz!" - Róża Wiatrów
Flash, drawing, base - :iconufekkk007:
Add a Comment:
 
:icontrisvita:
TrisVita Featured By Owner Jan 27, 2014  Hobbyist
wygląda genialnie! bardzo podoba mi się ekspresja postaci i kolorowanie :D A poza tym to brawa za animację, ja bym nie ogarnęła jak to zrobić xd
Reply
:iconufekkk007:
Ufekkk007 Featured By Owner Mar 2, 2014  Hobbyist General Artist
Dzięki wielkie za tyle miłych słów! :D
We wszystkim pomogły mi zdjęcia Ricka Boera, no ten to potrafił wczuć się w rolę Edwarda jak mało kto.
Ojjjj bez przesady, animacja prosta taka, bez "poślizgu", ale dziękuję dziękuję. Próbuj kiedyś, to nic skomplikowanego w gruncie rzeczy, choć trzeba trochę posiedzieć xD
Reply
:iconlimonkaie:
limonkaie Featured By Owner Jan 7, 2014  Hobbyist Digital Artist
Świieeeetne! :dance: I piosenka doskonale pasuje do obrazu.
Reply
:iconufekkk007:
Ufekkk007 Featured By Owner Jan 8, 2014  Hobbyist General Artist
Ałiiiii! Dziękuję! :D
Szanty dobre na wszystko, arrrr! Butelkę rumu dla tej paniYar Matey
Nuu tu duża zasługa bohatera. Edward sprawia, że nawet tak proste prace jak moje jakoś wyglądają. Taki urok tego niepokornego pirata Heart 
Reply
:iconlimonkaie:
limonkaie Featured By Owner Jan 8, 2014  Hobbyist Digital Artist

Nie powiedziałabym, że to prosta praca. Pomijając już mnogość szczegółów, to jeszcze przecież całość jest animowana. Zaszalałaś moja droga :)

A, i jeszcze Edward wyszedł Ci bardzo dynamicznie i groźnie. Super po prostu.

Reply
:iconufekkk007:
Ufekkk007 Featured By Owner Jan 16, 2014  Hobbyist General Artist
Ojejkuuuu dziękuję >///< :hug:
Hihih Edward to wdzięczny model, ale dużo też mi pomogły zdjęcia cosplay Ricka Boera. Ohh my, ohhh dear, ohh my... On jest jak Edward wyciągnięty z gry do rzeczywistości *-*
Reply
:iconlimonkaie:
limonkaie Featured By Owner Jan 30, 2014  Hobbyist Digital Artist
:glomp:
Reply
:iconmihoshi5:
Mihoshi5 Featured By Owner Dec 15, 2013
Czekaj, niech tylko zejdę do Podmroku, bo chyba tam się moja szczęka zatrzymała... :wow:
Kochana moja, słuchając, jak opowiadałąś o tej pracy, co sobie zaplanowałaś, co chcesz na niej przedstawić, wyobrażałam sobie, że zanosi się na coś naprawdę grubego, ale Ty przeszłaś moje najśmielsze oczekiwania! :iconepiclaplz: To jest tak epickie, że może stać w słowniku jako zobrazowanie pojęcia "epickość" :iconkermityayplz:
Jestem oczarowana tą pracą - serio, rozwijasz nam się niesamowicie dziewczyno i coś czuję, że obok zdjęć, koszulek tudzież innych rękodzieł, prac tradycyjnych i digitali, Twoja galeria wzbogaci się o nową formę, jaką jest animacja :la:
Jestem pod ogromnym wrażeniem - praca jest przemyślana od początku do końca i widać, że przykładałaś wagę do każdego szczegółu. Nie wiem jak komentować to cudeńko, które wgniata w glębę, ale chyba muszę sobie to wszystko podzielić :D
Po pierwsze - sam Edward wyszedł Ci mega epicko, mega męsko i mega badassowo :iconlachoirplz: I takich bohaterów właśnie lubię! :la: Czuć tutaj tę akcję, dynamikę, a to wszystko dzięki świetnie uchwyconej ekspresji oraz pozie :la: Serio, ode mnie masz ogromne brawa, ba, owacje na stojąco za samą pozę :woohoo: Podziwiam Cię za to, iż jest całkowicie Twoja - sama ją sobie wymyśliłaś i sama stworzyłaś. Naprawdę, pod tym względem zrobiłaś ogromny postęp :la: Bardzo podoba mi się Twój nowy styl kolorowania - daje naprawdę ciekawy efekt, który niesamowicie przypadł mi do gustu :love: Wydaje mi się, że prace dzięki niemu są bardziej realistyczne :aww:
Tło, podobnie zresztą jak muzyka, świetnie dopasowałaś :la: Zgrywają ze sobą wszystkie elementy, tworząc apetyczną całość w pirackich klimatach :aww: Żywa nuta Róży Wiatrów bardzo mi się spodobała - piosenka pasuje do pracy i łatwo wpada w ucho :heart:
Elementy animowane: deszcz, błyskawice, prezentują się naprawdę super :la: Serio, jak na początki zabawy animacją, wyszły Ci po prostu świetnie :love: Mogłabym siedzieć i bez przerwy podziwiać grę świateł na Edwardzie kiedu uderza piorun, oraz krople deszcze, rozpryskujące się o niego ( naprawdę, niby szczegół, że deszcz powinien właśnie odbijać się od postaci, ale ja lubię podziwiać właśnie tego typu drobiazgi ) :woohoo: Deszcze faktycznie nie jest taki płynny, jak być powinien, ale jak już wcześniej mówiłam, jak na pierwszą animację pokazałaś prawdziwą klasę i w przyszłości coś takeigo pewnie nie będzie stanowiło problemu :aww:
Łooo, patrząc na mój komentarz, napisałam chyba bardziej esej, a i tak odnoszę wrażenie, że nie udało mi się przelać wszytskich moich emocji ;p
Nie pozostaje mi nci innego, jak na sam koniec powiedzieć, że już nie mogę się doczekać Twoich kolejnych animacji :heart:

Reply
:iconufekkk007:
Ufekkk007 Featured By Owner Dec 19, 2013  Hobbyist General Artist
Ło jezusicku... Ile pięknych, cudownych, fantastycznych słów! Mamuśku nawet nie wiesz jak mi się ciepło na serduszku robiło, jak to czytałam! Jesteś najukochańszą osobą na świecie, po prostu złoto nie dziewczyna. Tak potrafisz humory poprawić i polepszyć jeszcze bardziej takimi zacnymi komentarzami, że aż coś pięknego. Jesteś najlepsza! :icongwompplz:
Hooooh uważaj żeby illithidy ci szczęki nie porwały hihihi, idzemy ją ratować! saa-faa-rii
Ojejku, bez przesady z tym słowem "epickość", toż to prosta praca jest ^^; Ale naprawdę to jest super miłem że tak uważasz, to takie zarąbiste i przemega kochane. Mam ochotę skakać ze szczęścia >w< (co w sumie połowicznie czynię xDD).
Joooh bo Edward jest taki męski i badassowaty, że aż wstyd byłoby nie próbować tego uchwycić! >3 Po prostu pokochałam go od pierwszych trailerów, a jak zagrałam... Jeszcze bardziej! :laa: Dużo pomogły mi zdjęcia Ricka Boera, no i prace zacnych ludzi na devie, którzy wypitalają w jego rysowaniu. Takie piękne *-*
Poza była zrobiona dzięki manekinowi, który w końcu na coś mi się przydaje (huurra! :dummy: achievement unlocked po tylu latach hahaha). Było męczenia się z tą pozą, bo Edzio był strasznie chudy jak ten manekin, trzeba go było gruść i to bardzo, w końcu to kawał męskiego chłopa :XD:
Ojej postęp nie jest tak wielki, dużo mi jeszcze brakuje, ale przepięknie ci dziękuję, to motywuje do dalszej pracy nad sobą, jak widać efekty :laa:
Ja chyba zostanę jeszcze trochę czasu przy tym stylu. Bardzo go lubię, bo jest taki niechlujnie, niedokładny-niktniewidziżeniewyszłymirównokoloryikrechy (:XD:), ale czasem wkurza mnie bo jeszcze nie doszłam jak zrobić by nie prześwitywało mi tło przez postać (ale ja to rozkminię! :dummy:). Lepiej mi się nim jednak kładzie na postaci mocne światło, jak ognisko czy coś takiego. Więc zostaje ^^
Piosenka miała 3xTAK, bo wybierałam między kilkoma, ale i tamte odrzucone pojawią się w następnych pracach ^-^ Róża Wiatrów jest mega! Będzie dekorować większość prac z Edziem :laa:
Błyskawice to był czysty przypadek hahaha Oglądalam filmy na YT, żeby rozkminić grzmoty, a w końcu "a pierniczę to, na żywioł!" xD
Nad deszczem pracuje, chociaż teraz na rysunku rozkminiam migotanie i ruch chmur, fal i gwiazdek (może wyjdzie hoho xDDD).
Ale to był super, hiper, mega esej pełen takiej miłości że aż cię uściskam! :iconsupertighthugplz:
Iiii robią się, robią animację, będzie jazda >w>
Reply
:iconfarah122:
Farah122 Featured By Owner Nov 20, 2013  Hobbyist
Dobre! nie wiedziałam ,że coś takiego można wstawić razem z muzyką :D Ciekawie to sobie wymyśliłaś.
'Kiedy zginiesz na dnie morza znajdziesz się....'Dance!wczułam się :XD:
Reply
:iconufekkk007:
Ufekkk007 Featured By Owner Dec 19, 2013  Hobbyist General Artist
Sama się zdziwiłam, ale można, można :D
Arrrghhhh! Na morze bracia! (>w>)/
Reply
:iconakane-da:
Akane-DA Featured By Owner Nov 13, 2013
Beautiful >w<
Reply
:iconufekkk007:
Ufekkk007 Featured By Owner Nov 15, 2013  Hobbyist General Artist
Dziękować >w>
Reply
:iconbulletproof-eggs:
Bulletproof-Eggs Featured By Owner Nov 12, 2013  Student General Artist
pretty badass!!
Reply
:iconufekkk007:
Ufekkk007 Featured By Owner Nov 13, 2013  Hobbyist General Artist
Thanks so much :)
Reply
Add a Comment:
 
×


More from DeviantArtDetails

Submitted on
November 12, 2013
Image Size
7.9 MB
Resolution
1800×2476
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
937
Favourites
18 (who?)
Comments
15
Downloads
7
×